O nas

Szanowni Państwo,

Już od wielu lat jesteśmy z Państwem na polskim rynku turystycznym. Po raz kolejny mamy przyjemność prezentacji naszej oferty wiosennego, letniego, jesiennego i zimowego wypoczynku oraz zwiedzania. Znajdziecie w niej propozycje wypoczynku na każdą kieszeń w renomowanych regionach i kurortach: Bułgarii, Włoch, Chorwacji, Hiszpanii, Grecji, Cypru oraz Polski.

Proponujemy imprezy z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem. Oprócz wyjazdów indywidualnych, organizujemy również wyjazdy grupowe, integracyjne, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły, wycieczki objazdowe po Europie, pielgrzymki, konferencje i szkolenia.
Posiadamy zezwolenie od Marszałka Województwa Lubelskiego nr 218 oraz wszelkie gwarancje ubezpieczeniowe wymagane przez ustawę o usługach turystycznych, a nade wszystko ogromną rzeszę zadowolonych klientów.

Dbając o Państwa wygodę stworzyliśmy czytelny portal internetowy, oprócz wszelkich przydatnych informacji, znajduje się tam wiele ciekawostek o krajach, które proponujemy do zwiedzenia oraz trasy dojazdowe.

Nasz oferta dostępna jest naszej stronie internetowej, z której można dokonywać rezerwacji on-line oraz w sieci agentów na terenie całego kraju oraz .

Dyrekcja i Pracownicy
Beatur Polska Sp. z o.o.

Dziękujemy i zapraszamy!!!
Wyszukaj ofertę
 
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji