Dla agenta

Zapraszamy do współpracy!


Już od wielu lat jesteśmy z Państwem na polskim rynku turystycznym. Po raz kolejny mamy przyjemność prezentacji naszej oferty wiosennego, letniego, jesiennego i zimowego wypoczynku oraz zwiedzania. Znajdziecie w niej propozycje wypoczynku na każdą kieszeń w renomowanych regionach i kurortach: Bułgarii, Włoch, Chorwacji, Hiszpanii, Grecji, Cypru oraz Polski.

Proponujemy imprezy z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem. Oprócz wyjazdów indywidualnych, organizujemy również wyjazdy grupowe, integracyjne, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły, wycieczki objazdowe po Europie, pielgrzymki, konferencje i szkolenia. Posiadamy zezwolenie od Marszałka Województwa Lubelskiego nr 60 oraz wszelkie gwarancje ubezpieczeniowe wymagane przez ustawę o usługach turystycznych, a nade wszystko ogromną rzeszę zadowolonych klientów.
Dbając o Państwa wygodę stworzyliśmy czytelny portal internetowy, oprócz wszelkich przydatnych informacji, znajduje się tam wiele ciekawostek o krajach, które proponujemy do zwiedzenia oraz trasy dojazdowe.

Nasz oferta dostępna jest w siedzibie naszego biura, w sieci agentów na terenie całego kraju oraz naszej stronie internetowej, z której można dokonywać rezerwacji on-line przez 24h.Jak rozpocząć współpracę z nami?

Jeżeli chcą Państwo nawiązać współpracę agencyjną prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

NIP, Regon, KRS lub nr wpisu do ewidencji gospodarczej
Nazwa Biura, Miasto, Kod pocztowy, Ulica, nr
Telefon, Fax, Strona www
Wszystkie dokumenty należy przesłać na adres e-mail: Info@Beatur.pl
lub
Beatur Polska Spółka z o.o.
20-232 Lublin, Kasprowicza 25
z dopiskiem "Umowa Agencyjna"

Magdalena Smoleń
Tel. 501 503 403
E-mail: Info@Beatur.pl

Rozliczanie:
Numer konta:16 1750 1107 0000 0000 0965 4817
Bank:Raiffeisen Bank
Wyszukaj ofertę
 
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji